ESTHEDERM DÁREK

UDĚLEJTE SI RADOST

Milí zákazníci,

krásných slunečných dní je stále více. Abychom si je mohli užít naplno, připravili jsme si pro Vás skvělý dárek. Už při koupi 2 různých letních produktů Institut Esthederm Sun Care Vás odměníme skvělým dárkem, ochranným slnečným pudrem PROTECTIVE SUNSHINE CARE POWDER v hodnotě 1320,- Kč :)

Stačí, když si do objednávky přidáte dva různé opalovací produkty a dárkový produkt Vám bude do objednávky automaticky vložen. Pokud si objednáte 4 letní produkty, dárky obdržíte dva, atd. ;)

Dopřejte si komplexní SUN CARE péči o pleť a užijte si sluneční paprsky jako nikdy předtím.

*Nabídka se nevztahuje ke koupi produktu MICELLAR AFTER SUN SHOWER GEL - TĚLOVÝ SPRCHOVÝ GEL PO OPALOVÁNÍ.

Jaro je již v plném proudu a dny jsou stále krásnější a slunečnější. Proto bychom už teď měli myslet na krásné a bezpečné opálení. Především v případě pleti, která má sklon k tvorbě pigmentových skvrn. Rozhodněte se pro produkt ESTHEDERM PHOTO REVERSE - ochranný krém pro pleť s pigmentovými skvrnami.

První sluneční péče, která zesvětluje pokožku i při pobytu na slunci. Odstraňuje pigmentové skvrny a zároveň pleť dokonale chrání před slunečními paprsky a negativními účinky slunečního záření. Je možné používat také jako denní krém za slunečného počasí. Aktuálně máme v nabídce již i Photo Reverse tónovaný, první rozjasňující tónovanou sluneční péči proti pigmentovým skvrnám s velmi vysokou ochranou. Vybrat si můžete světle béžový nebo středně béžový odstín.

Zatím žádné produkty