Kolagénový nápoj

Doporučujeme ho jako skvělý doplněk k Vaší každodenní péče o pleť a vlasy, ať už ve formě pleťových krémů, masek, šamponů nebo pravidelných kosmetických ošetření.

Přirozená produkce kolagenu časem klesá, proto stimulace jeho tvorby věkem značně nabývá na významu. Nemusí to však být složité: nápoj Milieu Beauty Collagen totiž přichází na trh v balení s 30 dávkami v samostatných sáčcích, takže každý den si můžete vychutnávat vaši denní dávku kolagenu.

Milieu Beauty Collagen Drink je dostupný v malinové a ananasové příchuti, je tedy i osvěžujícím způsobem, jak si udržet optimální úroveň tvorby kolagenu a mít krásné a svěží tělo. Díky jeho 14 složkám jako například kolagen, kyselina hyaluronová, komplex vitamínů skupiny B, vitaminy C a E, hořčík či zinek, vám nápoj Milieu Beauty Collagen pomůže stát se energickou a sebevědomou osobou, kterou jste vždy chtěli být.

Pro přípravu tohoto kolagenového nápoje stačí smíchat obsah jednoho sáčku s 250-300 ml vody, podle toho, jaký sladký ho chcete konzumovat. Po důkladném promíchání je připraven ke konzumaci!

* Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy

Zatím žádné produkty