ESTHEDERM CELLULAR WATER MIST - Buněčná voda v mlze 200ml
1 250,00 Kč s DPH

Skladem

+ -

Popis produktu

CELLULAR WATER MIST

Výzkumné laboratoře Institut Esthederm vytvořili a patentovali nový Cellular Water Mist, jedinečnou 100% biomimetickou vodu, inspirovanou vodou v kůži. Tato 100% aktivní voda v perfektní afinitě s buňkami pokožky, je obohacena o kyselinu hyaluronovou, stopové prvky a esenciální důležité minerály.

Tak účinná jako sérum samotné. Unikátní voda, která dokáže reaktivovat celulární mladistvost buněk pro viditelně mladou a dlouhodobě krásnou pleť.

  1. Její aktivní formulace okamžitě zvyšuje hydratační působení produktů péče o pleť, které aplikujete v následujícím kroku.
  2. Vylepšená antioxidační technologie poskytuje skutečný biologický štít. Zaměřuje se na tři hlavní formy volných radikálů, které jsou zdrojem stárnutí pokožky. Pleť je díky tomu lépe chráněna.
  3. Poskytuje buňkám energii, kterou potřebují k tomu, aby fungovaly ideálně.

Buněčná voda: důležitý krok k dlouhodobé kráse

Základní gesto jakéhokoliv rituálu krásy Institut Esthederm. Cellular Water Mist je nezbytnou součástí každodenní rutiny pro trvale mladou a krásnou pleť.

DOKAZATELNÉ VÝSLEDKY:

Okamžitě: Aplikovaná před jiným výrobkem péče o pleť, zvyšuje jeho hydratační účinnost o +18%*

6 hodin po aplikaci: Posílená stimulace buněčné energie (ATP) v kůži. Tato energie přispívá k rovnováze zdravé pokožky.**

Denně: Vylepšuje antioxidační kapacity kůže. Brání před každodenním stresem (UV zářením, znečištěním, tabákem atd.), které urychlují příznaky stárnutí, vzniku vrásek, matné pleti, podráždění.***

Po 28 dnech: Kůže je revitalizovaná a jasnější, její zářivost je obnovena.****

* Hodnocení hydratace In Vivo pomocí korneometrie u 10 dobrovolníků po 3 minutách s produktem péče o pleť Institut Esthederm.

** Hodnocení In Vitro v kožních buňkách. Procentuální nárůst syntézy ATP v porovnání s destilovanou vodou a s termální pramenitou vodou.

*** Hodnocení In Tubo na anti-volnoradikálovou (ROS, RCS a RNS) účinnost buněčné vody a jejích komponentů.

**** Testováno na vzorku 52 žen během 28 dní.

Pro všechny typy pleti i pro tu nejcitlivější. Speciálně určená pro pleť, která je stresovaná nebo nefunguje správně.

Aplikovat přímo na obličej a tělo a jemně vmasírovat, čímž napomůžeme penetraci. Použijte před jiným výrobkem péči o pleť (sérum a krém), po aplikaci make-upu pro jeho lepší fixaci nebo kdykoliv během dne. Produkt neinhalujte.

Sprej 100ml

Bez parfemace, dermatologicky testováno. Díky četným aktivním látkám, tento produkt může dočasně vyvolat mírnou vůni.


Související produkty