Filozofie

To, co je nejvíce vidět a velmi ovlivňuje sebehodnocení a pocit spokojenosti se sebou, je krásná pleť. Každý den jsme však napadení několika negativními vlivy, na které naše pleť reaguje. Venkovní prostředí, znečištění, stres, vnitřní faktory a náš způsob života vytvářejí omezení, které způsobují, že naše pleť nefunguje správně. Úkolem Institut Esthederm je převychovat pleť, čili nastartovat správné fungování pleti zevnitř. Po 35 letech zkušeností s převýchovou pleti víme, že pro nastartování přirozených procesů v pleti je nejúčinnější kombinace domácího ošetření a ošetření v kosmetickém salonu.

Institut Esthederm převychovávat pleť a učí ji soběstačnosti, aby vypadal stále krásné. Prudkty Institut Esthederm respektují bio-ekologii a jsou s ní v souladu.


VODA

Správny druh vody

Celulární voda, vytvořená INSTITUT ESTHEDERM, má unikátní složení, identické jako voda lidského těla. Poskytuje buňkám optimální prostředí pro jejich zdravý rozvoj a vývoj.

SVĚTLO

Dostatok světla

INSTITUT ESTHEDERM využívá světlo pozitivně. Patent UV in Celium technology umožňuje pokožce využívat pozitivní efekty slunečního záření a zároveň ji chrání před škodlivým efektem.

PLEŤ

Respektování její přirozenosti

INSTITUT ESTHEDERM produkty byly vytvořeny pro ošetřování Vaší pleti dynamicky na základě sezónních rytmů, denních a nočních cyklů jakož i časových změn pokožky.