ESTHEDERM INTENSIVE RETINOL - olejové sérum 15ml
1 890,00 Kč s DPH

Skladem

+ -

Popis produktu

ESTHEDERM INTENSIVE RETINOL olejové sérum

Intensive Retinol sérum s obsahem 0,3% čistého retinolu - nedoporučujeme používat během jara a léta

Retinol je aktivní formou vitamínu A a v dermatologii je základní látkou pro ošetření vrásek. Urychluje přirozený proces deskvamace (olupování svrchních vrstev), posiluje pokožku a spouští opětovnou tvorbu buněk. Retinol Intensive olejové sérum:

  • redukuje hluboké vrásky
  • vyhlazuje nepravidelnosti způsobené pobytem na slunci, pigmentové skvrny
  • stimuluje obnovu buněk
  • stimuluje syntézu kolagenu a zabraňuje kožní atrofii spojené se stárnutím

Vyvarujte se pití alkoholu a přímému kontaktu se sluncem během používání Retinol séra. Během léčby používejte k ochraně před sluncem Photo Reverse ochranný krém pro pleť s pigmentovými skvrnami, případně zamezte kontaktu se sluncem.

Pokožka bude hladší, její textura jemnější, pleť bude opět čistá, jasná a svěží. Nerovnosti kůže zmizí. Vaše kůže bude měkká a hedvábná.

Intensive Retinol je terapie vhodná proti hlubokým vráskám a fotostárnutí. Perfektní při redukci nedokonalostí pleti jako jsou pigm. skvrny, jizvičky po akné, vrásky a podobně.Doporučuje se používat především během pozdního podzimu a během zimy.

Aplikujte večer, resp. na noc na obličej, krk a dekolt.

Retinol sérum používejte primárně na noc. Retinol sérum má suchou olejovou texturu, proto by Vám mělo na noc stačit. Pokud by náhodou ne, můžete si po pár minutách aplikovat na obličej menší množství Retinol krému.

Pokud pocítíte pálení nebo nepříjemný pocit na pokožce v prvních dnech používání, vmíchejte několik kapek séra do krému Intensive Retinol. Postupně snižujte množství krému do normálního režimu léčby.

Pro dosažení nejlepších výsledků, používejte dva měsíce.

Vyvarujte se pití alkoholu a přímému kontaktu se sluncem. Nepoužívejte v létě. Během léčby používejte k ochraně před sluncem Photo Reverse ochranný krém pro pleť s pigmentovými skvrnami či zamezte kontaktu se sluncem. Během zimních lyžovaček také doporučujeme léčbu přerušit, popřípadě pravidelně používat Photo Reverse.

15ml

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat recenzi

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.


Související produkty