ESTHEDERM INTENSIVE RETINOL - krém 50ml
2 090,00 Kč s DPH

Skladem

+ -

Popis produktu

ESTHEDERM INTENSIVE RETINOL - krém

Intensive Retinol krém - nedoporučujeme používat během jara a léta

Retinol je aktivní formou vitamínu A a v dermatologii je základní látkou pro ošetření vrásek. Urychluje přirozený proces deskvamace (olupování svrchních vrstev), posiluje pokožku a spouští opětovnou tvorbu buněk. Retinol Intensive krém:

  • redukuje hluboké vrásky
  • vyhlazuje nepravidelnosti způsobené pobytem na slunci
  • stimuluje obnovu buněk
  • stimuluje syntézu kolagenu a zabraňuje kožní atrofii spojené se stárnutím

Vyvarujte se pití alkoholu a přímému kontaktu se sluncem během používání krému. Během léčby používejte k ochraně před sluncem Photo Reverse ochranný krém pro pleť s pigmentovými skvrnami, případně zamezte kontaktu se sluncem.

Pokožka bude hladší, její textura jemnější, pleť bude opět čistá, jasná a svěží. Nerovnosti kůže zmizí. Vaše kůže bude měkká a hedvábná.

Intensive Retinol je terapie vhodná proti hlubokým vráskám a fotostárnutí. Perfektní při redukci nedokonalostí pleti jako jsou pigm. skvrny, jizvičky po akné, vrásky a podobně. Doporučuje se používat především během pozdního podzimu a během zimy.

Aplikujte ráno na obličej, krk a dekolt.

Retinol krém používejte primárně ráno. Retinol krém ma bohatou, krémovou texturu. Pokud byste měli pocit, že Vám na den nestačí, můžete si do krému přidat pár kapek Retinol séra.

Pro dosažení nejlepších výsledků, používejte dva měsíce.

Vyvarujte se pití alkoholu a přímému kontaktu se sluncem. Nepoužívejte v létě. Během léčby používejte k ochraně před sluncem Photo Reverse ochranný krém pro pleť s pigmentovými skvrnami či zamezte kontaktu se sluncem. Během zimních lyžovačiek také doporučujeme léčbu přerušit, popřípadě pravidelně používat Photo Reverse.

50ml

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

Přidat recenzi

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.


Související produkty