ESTHEDERM EVE SÉRUM - péče pro obnovu pokožky
ESTHEDERM EVE SÉRUM - péče pro obnovu pokožky
2 990,00 Kč s DPH

Skladem

+ -

Popis produktu

Sérum pro hloubkovou regeneraci buněk s omlazujícím účinkem. Sérum pomáhá pokožce přirozeně se regenerovat a navrátit vlastní originální kvalitu pleti. Přípravek Institut Esthederm E.V.E. je tou správnou volbou v boji proti stárnutí pleti.

Institut Esthederm E.V.E. sérum - novinka, která obsahuje 51 biomimetických látek pro podporu regenerace, zpevnění, rozjasnění pleti, obnovu hutnosti a omlazení.

Sérum EVE (essential vital elements - esenciální vitální prvky), to je 15 let výzkumu jedinečného složení pro mladistvou pleť. 51 biologicky dostupných látek, zcela bezpečných a nezbytných pro buněčný metabolismus a fungování kožní tkáně.

Kůže je biologicky naprogramována k tomu, aby se sama opravovala a uchovala si mladistvost za podmínky, že bude mít vždy k dispozici všechny výživné látky, které potřebuje k životu, obraně a regeneraci. Bohužel věk, agresivní faktory a nevhodný životní styl způsobují nedostatek těchto zásadních látek potřebných k životu a působí proti schopnostem buněk se o sebe postarat.

Sérum E.V.E. od Institut Esthederm umožuje pleti samostatně regenerovat a to díky šíření jedinečné kultury, která vytváří nezbytné životní podmínky pro pleť. Sérum E.V.E. postupně uvolňuje všechny výživné látky potřebné pro výživu a reprodukci buněk a dává každé pleti možnost obnovy v jakémkoliv věku. Každý den se pleti dostává stimulačního, energetického a životodárného prostředí, které jí umožňuje se každým dnem regenerovat a omlazovat.

Hlavními účinky péče E.V.E. sérum je optimalizace základních funkcí buněk: respirace, dělení, růst, vlastní ochrana, komunikace. Výsledkem je odvrácen proces stárnutí, samoregenerační pleti. Pleť je přirozeně obnovována, získává zpět svou texturu a je více rozjasněná. Pleť je bezprostředně a udržitelně omlazená.

 • obnovuje mladistvý a zářivý vzhled
 • regeneruje pleť a předchází jejímu podráždění
 • obnovuje pružnost pleti
 • redukuje jemné linky a vrásky

Pro všechny typy pleti, vrásky a zralou pleť

Nanášejte večer lehkými táhlými pohyby na obličej, krk a oblast dekoltu. 1 až 2 dávky z pumpičky jsou dostatečné. Na základě stavu pleti aplikujte samostatně nebo společně s univerzální péčí nebo specifickými produkty doporučené vaší kosmetičkou.

Ideální jako ošetření po dobu 4 až 6 týdnů při každé změně ročního období.

Lahvička 30ml, gelová textura

E.V.E. sérum díky svému složení optimalizuje výživné prostředí buněk. Patent EVE (essential vital elements) to je 51 látek, 100% biomimetických:

 • 21 aminokyselin
 • 6 minerálních solí
 • 6 stopových prvků
 • 9 vitamínů
 • 3 sacharidy
 • 5 nukleotidů
 • 1 peptid

Buňky díky tomu mají přístup ke všem látkám potřebným pro jejich životní funkce.