​ESTHEDERM CELLULAR CONCENTRATE FUNDAMENTAL SERUM - buněčný koncentrát 30ml
2 590,00 Kč s DPH

Skladem

+ -

Popis produktu


CELLULAR CONCENTRATE FUNDAMENTAL SERUM

Buněčný koncentrát

Intenzivní převýchovné sérum, které působí v hloubce pleti, přímo v srdci buněk. Rozpoznává základní problémy pleti (dehydratace, citlivost, nadměrný mazotok, stárnutí pokožky) a postupně pleť převychovává tak, aby dlouhodobě fungovala správně. Učinkuje tam a tehdy, kde a kdy to pleť potřebuje. Viditelně zvyšuje kvalitu pokožky. Posiluje účinky další péče.

Problémy pleti jsou odstraněny. Pleť se dostává do rovnováhy. Je zdravá, zářivá a silná.

Pro všechny typy pokožky, zejména pro pleť s dysfunkcí (dehydratovaná, citlivá, mastná) nebo pleť, která předčasně stárne.

Aplikujte ráno a/nebo večer na vyčištěnou, suchou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Používejte samostatně na pleť, která je v rovnováze nebo v kombinaci s dalšími produkty Institut Esthederm na převýchovu pleti. Perfektní základ pod make-up.

Dávkovač 30ml

Zákazník George (Rocky River) hodnotil dňa 11.3.2019

Hello there,

My name is George, and I was wondering if you would like to have your website esthederminstitut.cz promoted as a resource on my blog georgemartjr.com ?

We are updating our broken link resources to include up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved as a do follow link.
If you are interested in having your site included as a resource on our blog, please let me know.

Thanks for your consideration,
George

Přidat recenzi

Pole označená hvězdičkou * jsou povinné.