DÁREK NA LETO OD INSTITUT ESTHEDERM

DÁREK NA LETO OD INSTITUT ESTHEDERM - BEZPEČNÉ A KRÁSNÉ OPÁLENÍ

V HARMONII SE SLUNCEM A S KŮŽÍ

Aj na toto léto jsme si pro Vás připravili skvělý dárek :) Už při koupi 2 různých letních produktů Institut Esthederm Sun Care Vás odměníme oblíbeným tělovým mlékem po opalování - TAN Enhancing LOTION 200ml v hodnotě 1190,- Kč, který Vaši pleť po opalování zklidňuje, hydratuje a zároveň prodlužuje opálení. Dopřejte si komplexní SUN CARE péči o pleť a užijte si sluneční paprsky jako nikdy předtím.

Stačí, když si do objednávky přidáte dva různé opalovací produkty a dárkový produkt Vám bude do objednávky automaticky vložen. Pokud si objednáte 4 letní produkty, dárky dostanete dva atd;)

* Nabídka se nevztahuje ke koupi produktu Micellar AFTER SUN SHOWER GEL - TĚLOVÝ SPRCHOVÝ GEL PO OPALOVÁNÍ.

Jaro je již v plném proudu a dny jsou stále hezčí a slunečnější. Proto bychom už nyní měly myslet na krásné a bezpečné opálení. Především v případě pleti, která má sklon k tvorbě pigmentových skvrn. Rozhodněte se pro produkt Esthederm PHOTO REVERSE - ochranný krém pro pleť s pigmentovými skvrnami.

První sluneční péče, která zesvětluje pokožku i při pobytu na slunci. Odstraňuje pigmentové skvrny a zároveň pleť dokonale chrání před slunečními paprsky a negativními účinky slunečního záření. Je možné používat i jako denní krém za slunečného počasí.

Klikněte a prohlédněte si kompletní nabídku produktů Institut Esthederm SUN CARE